Twoje korzyści

Niezawodne urządzenie

W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie sprawdzone marki, takie jak LG, Samsung czy Fuji Electric. Są one obecne na rynku od dekad, a ich produktom zaufały już miliony klientów na całym świecie.

 

Współpraca z fachowcami

Do pracy podchodzimy z pasją, ale i absolutnym profesjonalizmem. Zespół Icecool tworzą technicy specjalizujący się w urządzeniach chłodniczych, posiadający uprawnienia elektryczne i zaświadczenia o ukończeniu szkoleń organizowanych przez producentów klimatyzatorów.

 

Pomoc w każdej sytuacji

Żadne urządzenie klimatyzacyjne nie ma przed nami tajemnic. Dla naszej ekipy nie ma też usterki nie do usunięcia. Ta rozległa wiedza i fachowe umiejętności to efekt licznych szkoleń organizowanych przez: LG, Fuji Electric, Haier, Chigo, Caldo, Acson, Vivax,York,Toshiba, Fujitsu, Aiwel, Gree, Zibro, MDV, Sinclar, Carrier.

 

Serwis 24/7

Cały czas jesteśmy do Twojej dyspozycji. Doradzamy przy wyborze urządzenia oraz na etapie montażu. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na każde Twoje pytanie. Przez całą dobę, siedem dni w tygodniu!

 

Wszystko w jednym miejscu

W Icecool działamy kompleksowo. U nas kupisz urządzenie, zamówisz ekipę montażową, wezwiesz serwisanta. I o nic nie musisz się martwić.

 

Oferta szyta na miarę

W Icecool to Ty jesteś najważniejszy. Spotkamy się z Tobą w dogodnym dla Ciebie terminie i miejscu, przygotujemy niezobowiązującą wycenę, doradzimy. Możemy Ci zaproponować ofertę kompleksową, obejmującą zakup, montaż i serwis lub też jeden z jej elementów.

produkty

zapytaj podpowiemy

Fuji Electric System VRF II

Fuji Electric System VRF II Fuji Electric System VRF II Wysoka efektywność, oszczędność miejsca więcej

Fuji Electric System

Fuji Electric System MINI-VRF II Fuji Electric System MINI-VRF II System MINI-VRF II dedykowany jest więcej

Klimatyzator Fuji

Klimatyzator Fuji Electric System Multi 8 Klimatyzator Fuji Electric System Multi 8 Multi Split 8 Sy więcej

Klimatyzator Fuji

Klimatyzator Fuji Electric Multisymultaniczny (11.2-16.0 kW) Klimatyzator Fuji Electric Multisymulta więcej